Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
JANUARI 2020
 
31
19:00
fre
19:00    
Umeå energi arena, fotbollstältet.
 
Guif diamanterna - IFK Umeå  -      
MARS 2020
 
29
09:30
sön
09:30    
UMEÅ ENERGI ARENA, FOTBOLLSTÄLTET
 
- Umedalen IF/IFK Umeå  -      
APRIL 2020
 
04
12:00
lör
12:00    
Vildmannavallen
Ersmark - IFK Umeå  -      
 
18
15:00
lör
15:00    
Vildmannavallen
IFK Umeå - Ersmark F05  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Vildmannavallen
IFK Umeå - Ersmark F05  -      
MAJ 2020
 
03
16:00
sön
16:00    
Umedalens IP
Umedalens IF IFK Umeå - Röbäcks IF damjuniorer1  -  9  
 
10
10:15
sön
10:15    
Vildmannavallen IP
Ersmarks IK - Umedalens IF IFK Umeå3  -  1  
 
17
16:00
sön
16:00    
Umedalens IP
Umedalens IF IFK Umeå - Gimonäs Umeå IF1  -  2  
 
21
10:00
tor
10:00    
Grubbevallen
Sandåkerns SK Damjun vit - Umedalens IF IFK Umeå5  -  0  
 
31
16:00
sön
16:00    
Umedalens IP
Umedalens IF IFK Umeå - Spöland Vännäs IF F Ungdom2  -  3  
JUNI 2020
 
07
13:00
sön
13:00    
Storsjö Arena
Sandviks IK SIK/OIK - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Täfteborg
Täfteå IK Damjun /SIK - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
21
16:00
sön
16:00    
Umedalens IP
Umedalens IF IFK Umeå - Ume Sdra DFF Damjunior  -      
 
28
15:00
sön
15:00    
Grubbevallen
Sandkerns SK Damjun vit - Umedalens IF IFK Umeå  -      
AUGUSTI 2020
 
02
11:00
sön
11:00    
Vildmannavallen IP
Umedalens IF IFK Umeå - Ersmarks IK  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Röbäcks Arena
Röbäcks IF damjuniorer - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
16
11:00
sön
11:00    
Vildmannavallen IP
Umedalens IF IFK Umeå - Sandkerns SK Damjun vit  -      
 
23
17:15
sön
17:15    
Innertavle IP
Gimonäs Umeå IF - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
30
11:00
sön
11:00    
Vildmannavallen IP
Umedalens IF IFK Umeå - Sandviks IK SIK/OIK  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
18:00
sön
18:00    
Vännäs IP Konstgräs
Spöland Vännäs IF F Ungdom - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
13
11:00
sön
11:00    
Vildmannavallen IP
Umedalens IF IFK Umeå - Sandkerns SK Damjun vit  -      
 
20
13:15
sön
13:15    
Tegstunets IP
Ume Sdra DFF Damjunior - Umedalens IF IFK Umeå  -      
 
27
11:00
sön
11:00    
Vildmannavallen IP
Umedalens IF IFK Umeå - Täfteå IK Damjun /SIK  -